ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 

Для здійснення господарської діяльності та створення юридичної особи будь-якої організаційно-правової форми необхідною умовою є наявність установчих документів.

Товариство з обмеженою відповідальністю, акціонерне товариство, товариство з додатковою відповідальністю створюються і діють на підставі статуту, повне і командитне на підставі установчого договору. Для кожної організації свої нюанси і вимоги до установчих документів: до неприбуткових - одні вимоги, до об'єднань (асоціацій, корпорацій, консорціумів) - інші.

Установчі документи повинні містити відомості про організаційно-правову форму товариства, мету, види діяльності, розмір і порядок створення статутного фонду (капіталу), найменування та місцезнаходження, склад керівних органів та компетенцію тощо.

Установчі документи є своєрідною Конституцією для юридичної особи, ними вона керується в своїй діяльності, в разі неправильного оформлення і змісту установчих документів їх доводиться переробляти, узгоджувати і вносити зміни, перераховане вище можна зробити, але це призводить до додаткового витрачання коштів, нескінченних документів і редакцій, які потрібно здійснити.

Наша компанія розробить документи на підставі чинного в момент звернення законодавства і врахує всі Ваші побажання, це буде індивідуальна робота, а не просто статут, скачаний з інтернету.

Задати питання