ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 

Професійна спілка (профспілка) - добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання).

Професійні спілки створюються з метою здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.

Профспілки, їх об'єднання здійснюють представництво і захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок в державних органах та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян.

Профспілка може мати статус юридичної особи, або працювати без такого статусу, досить лише відправити повідомлення про легалізацію.

Отже, якщо Вам для досягнення цілей потрібно створити профспілку, звертайтеся, ми завжди раді співпраці. Більш детальну інформацію про необхідні документи, порядок створення (реєстрація / легалізація), порядок розподілу прибутку і ведення фінансової звітності Ви можете дізнатися за контактами, вказаними на нашому сайті.

Задати питання