ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 

lawyerLeftImg

Провадження господарської діяльності з надання медичних послуг.

Господарська діяльність з надання медичних послуг (медична практика) підлягає ліцензуванню. Для отримання ліцензії суб'єкт господарювання повинен подати пакет документів до Міністерства охорони здоров'я України, а саме: в Єдиного вікна МОЗ України, який знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Ушинського, 40.

І так, розглянемо підстави для отримання ліцензії на здійснення медичної практики:

Ви фізична особа-підприємець маєте освіту лікаря, стаж роботи за фахом понад 3 років, є сертифікат про проходження інтернатури та посвідчення про присвоєння / підтвердження категорії (кваліфікаційні вимоги), є на праві приватної власності, або орендуєте приміщення, що відповідає ДБН установи охорони здоров'я і отримали висновок СЕС і крім того закупили або орендували прилади / техніку медичного призначення відповідно до затверджених табелів оснащення кабінетів лікарів, Готуйте і подавайте такі документи:

1) Заява про отримання ліцензії;

2) Відомості про матеріально-технічне забезпечення;

3) Відомості про наявність персоналу;

4) Відомості про нормативно-правової документації;

5) Нотаріально завірена висновок СЕС;

6) Опис (два примірники);

7) Лист узгодження дій;

8) Довіреність оформлена нотаріально, якщо документи подає представник.

Відомості повинні бути прошиті, пронумеровані і скріплені печаткою, крім того документи подаються в папці в яку також входить конверт з Вашим зворотною адресою.

Юридична особа. У Вас зареєстрована юридична особа наприклад ТОВ, ПП, інше одним з видів діяльності якого є медична практика. Ви вирішили які види медичної допомоги буде надавати Ваше суспільство і взяли на роботу лікарів, які відповідають кваліфікаційним вимогам, обов'язково керівник підприємства це може бути директор або головний лікар повинні мати сертифікат за спеціальністю «організація і управління охороною здоров'я» (ця позиція повинна бути вписана в висновок СЕС ). Наступний крок затвердження Положення про медичний центр, отримання висновку СЕС, закупили / орендували медичного оснащення (згідно табелів оснащення кабінетів), повірка медичного обладнання стандартизацією і метрологією, або якщо прилад новий то у відомостях вказується клеймо повірки. Пакет документів здається той же що і для ФОП, довіреність не вимагає нотаріального оформлення, а завіряється печаткою товариства.

Задати питання