ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 

Ліцензування медичної практики здійснюється відповідно до вимог ліцензійних умов на провадження господарської діяльності з медичної практики затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 285 (далі - ліцензійні умови).

Господарська діяльність з медичної практики (далі — медична практика) — вид господарської діяльності у сфері охорони здоров’я, який провадиться закладами охорони здоров’я та фізичними особами — підприємцями з метою надання медичної допомоги та медичного обслуговування на підставі ліцензії.

Нові ліцензійні умови не мають вимоги отримання здобувачем ліцензії висновку СЕС, а лише Акт обстеження приміщення працівниками СЕС, саме Акту буде достатньо для отримання ліцензії.

Відповідно до нових ліцензійних умов  Фізична особа — підприємець, яка не має спеціальної освіти та не відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, затвердженим МОЗ, має право отримати ліцензію. У такому разі фізична особа — підприємець зобов’язана укомплектувати штат медичними та немедичними працівниками відповідно до заявлених спеціальностей. Тобто на даний момент фізична особа – підприємець яка не має медичної освіти має право отримати ліцензію на медичну практику в тому випадку, якщо працевлаштує спеціалістів з відповідними освітніми (лікарськими) документами, дана норма відкриває перед фізичною особою такі ж можливості, як і у юридичної особи.

Оскільки завданням лікарів є лікування людей, наші юристи, які мають багатолітній досвід у галузі медичного права допоможуть Вам в стислі терміни отримати ліцензію на медичну практику, а також допоможуть в подальшій діяльності вашого бізнесу.

Консультація - безкоштовно.

Вартість послуги по оформленню документів на ліцензію (відомості, заява, опис) для подачі в Єдине вікно МОЗ України:

- ФОП (до 5 спеціальностей) – 6000 грн (шість тисяч гривень),

- Юридична особа (до 5 спеціальностей) – 8000 грн (вісім тисяч гривень).

 Вартість послуг по оформленню документів на ліцензію та подача документів представником в Єдине вікно МОЗ України, контроль/моніторинг прийнятого рішення і в разі необхідності переподача та внесення правок:

- ФОП (до 5 спеціальностей) – 8000 грн (вісім тисяч гривень),

- Юридична особа (до 5 спеціальностей) – 10 000 грн (десять тисяч гривень).

У випадку отримання ліцензії більш як на 5 спеціальностей вартість юридичних послуг обговорюється індивідуально.

Увага! Вартість бланку ліцензії оплачується Вами додатково, протягом 10 днів з моменту публікування рішення ліцензійної комісії «Про прийняття рішення про видачу ліцензії» - вартість банку ліцензії становить – 2007,00 грн.

Задати питання