ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
 

Ліцензування медичної практики здійснюється відповідно до вимог ліцензійних умов на провадження господарської діяльності з медичної практики затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 285 (далі - ліцензійні умови).

Господарська діяльність з медичної практики (далі — медична практика) — вид господарської діяльності у сфері охорони здоров’я, який провадиться закладами охорони здоров’я та фізичними особами — підприємцями з метою надання медичної допомоги та медичного обслуговування на підставі ліцензії.

Нові ліцензійні умови не мають вимоги отримання здобувачем ліцензії висновку СЕС, а лише Акт обстеження приміщення працівниками СЕС, саме Акту буде достатньо для отримання ліцензії.

Відповідно до нових ліцензійних умов  Фізична особа — підприємець, яка не має спеціальної освіти та не відповідає єдиним кваліфікаційним вимогам, затвердженим МОЗ, має право отримати ліцензію. У такому разі фізична особа — підприємець зобов’язана укомплектувати штат медичними та немедичними працівниками відповідно до заявлених спеціальностей. Тобто на даний момент фізична особа – підприємець яка не має медичної освіти має право отримати ліцензію на медичну практику в тому випадку, якщо працевлаштує спеціалістів з відповідними освітніми (лікарськими) документами, дана норма відкриває перед фізичною особою такі ж можливості, як і у юридичної особи.

Оскільки завданням лікарів є лікування людей, наші юристи, які мають багатолітній досвід у галузі медичного права допоможуть Вам в стислі терміни отримати ліцензію на медичну практику, а також допоможуть в подальшій діяльності вашого бізнесу.

Вартість послуги

отримання ліцензії фізичною особою-підприємцем на здійснення господарської діяльності з медичної практики 7 500 грн.
(до 6 спеціальностей)
отримання ліцензії юридичною особою на здійснення господарської діяльності з медичної практики 9 000 грн.
(до 6 спеціальностей)

** Офіційні платежі Ви платите додатково і в вартість послуг не включені

Задати питання